پارسی English

محصولات

alt

BIS (سامانه یکپارچه مدیریت اتوبوسرانی)

سامانه یکپارچه اتوبوسرانی (BIS) به منظور یکپارچه ‌سازی و مکانیزه نمودن فرآیندهای عملیاتی شرکت‌های اتوبوسرانی تهیه شده است. فرآیندهای پیاده شده در این سامانه توسط کارشناسان تحلیل و طراحی شرکت گارنوپرگاس و براساس تجربیات کارشناسان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه اتوبوسرانی در کلان شهر تهران شناسایی و استخراج شده و سپس با توجه به قوانین و دستورالعمل‌های مصوب و با دید مکانیزه نمودن فرآیندهای شناسایی شده بازبینی و طراحی مجدد گردیده است.

توضیحات بیشتر...

alt

MIS (سامانه یکپارچه مدیریت)

سامانه یکپارچه مدیریت (MIS) به منظور یکپارچه ‌سازی و مکانیزه نمودن فرآیندهای مدیریتی و مدیریت کارهای یک شرکت یا سازمان تهیه شده است. استفاده از این سامانه از سال 1392 برای سازماندهی فرآیندهای مدیریتی شرکت گارنو پرگاس آغاز و تا به امروز ادامه داشته است.

توضیحات بیشتر...

alt

Framework (چارچوب)

به منظور سهولت، تسریع و همچنین استانداردسازی در فرآیند تولید نرم افزارهای سفارشی، این شرکت چارچوب یا فریم ورکی (framework) فراهم آورده است تا با بهره گیری از فن آوری های روز دنیا خدمات خود را به مشتریان ارائه نماید. عمده الگوهای استفاده شده در این شرکت مبتنی بر AOP یا Aspect Oriented Programming و SOA یا Service Oriented Architecture می باشد. گفتنی است تولید این چارچوب کاملا در راستای اهداف دولت محترم جمهوری اسلامی ایران برای گسترش و بکارگیری نرم افزارهای بام (بومی، آزاد/ متن باز و مستقل از بستر) بوده و تحت سیستم عامل گنو/ لینوکس دبیان (Debian) و ویندوز سرور آزمایش شده است. همچنین این چارجوب منطبق با ضوابط نرم افزارهای بومی می باشد.

توضیحات بیشتر...